Pakkumine on lõppenud

Reisi Pafiga Viini pokkeriturniirile

Reisi MPN pokkeriturniirile Viini

Kvalifitseeru onlines satelliitidega Pafi MPN pokkeriturniirile ja reisi üle maailma toimuvatele live-turniiridele. Järgmine MPN pokkeriturniir toimub 21.-25. jaanuaril, 2016. aastal Viinis Montesino Casinos. Antud põhiturniiri garanteeritud auhinnapott on 200 000€.Mis MPN pokkeriturniiri paketis sisaldub?

Iga pakett on väärtusega 1500€ ja selles sisaldub:

  • Põhiturniiri sisseost 500€
  • Kõrvalturniiri sisseost 150€ (10 000€ garanteeritud)
  • 4 ööd majutust koos hommikusöökidega hotellis Roomz Hotel
  • Tervitusjookidega vastuvõtt, kus saad tutvuda teiste mängijate ja Pafi pokkerimeeskonnaga
  • Reisi- ja üldkulude katteks 420€

Kuidas MPNPT üritusele kvalifitseeruda?

Kvalifitseerumiseks on mitu võimalust. Ühest neist on online finaalid, mis toimuvad pühapäeviti kell 21:00. Finaali sisseost maksab 200€, kuid neile on võimalik kvalifitseeruda ka kõigest 25-sendiste igapäevaste satelliitide kaudu. Finaali parimad saavad auhinnaks 1500€ väärtuses paketi.

MPNPT tasemed

MPNPT 1. tase 0.25€

Sit & Go, Flip, turbo re-buy ja freezeout. Algavad niipea, kui nõuded mängijate arvule on täidetud. Esimese tasemega saad võita teise taseme pileti.

MMPNPT 2. tase 2.20€ / 1€

Igas tunnis kolm korda. Võimalikud turniiri liigid: freezeout, 6-max, rebuy ja Flip. Teise tasemega saad võita kolmanda taseme pileti.

MPNPT 3. tase 11€

Igas tunnis kolm korda. Võimalikud turniiri liigid: freezeout & re-buy. Võida MPNPT Finaal pilet.

MPNPT Finaal 200€

Võida MPN Poker Touri pakett. Igal pühapäeval kell 21:00. Võida sisseost või täispakett.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit mängu kohta lisa
Loe siit tutvustust
Tutvu videoslotiga siin
Loe siit mängu tutvustust
Rabbit in The Hat Ariana Bridesmaids Jurassic Park
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...