Relic Raiders
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 4
Min panus : 0.01
Võiduliine : 50
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Relic Raiders - arheoloogilised seiklused

Relic Raiders on segu Tomb Raiderist ja Indiana Jonesist. Märuliseiklus, mille kangelasteks on globaalsete mastaapidega röövlid ning nende ümber maailma seiklused hauakambritesse, et rikastuda iidsete tsivilisatsioonidede arvelt.

Arheoloogiliste seiklustega saad ühineda näiteks Marias, Unibetis või Pafis. Kõigis neis veebikasiinodes on Relic Raider saadaval nii mängu- kui ka reaalse raha peale panustamiseks.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Relic Raider on NetEnti viie rulliku, nelja raja ja 50-panusereaga videoslot, mida iseloomustavad hajus-ja asendussümbolite võidud, tasuta keerutused, rullikuteväline boonusmäng. Selles mängus on võimalik panustada ühel kuni 50-l real ja kuni neljal tasemel.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 4
Võiduliinid: 50
Panusevahemik: €0.01 - €100.00
Boonuslahendused: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatmäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Progresiivne: Ei
Baasmängu jackpot: 10000x
Mängija tasuvus: 90%

Värvilised vääriskivid esindavad mängus madalama väärtusega sümboleid, kõrgema väärtusega on aga uss, ahv, maakaart ja vesilennuk. Tüütu hõimlane on asendussümbol, aaretekirst hajussümboliks ning boonussümboliks on mees-ja naiskangelased.

Boonuslahendused

Boonusmäng on mitmeetapiline mäng, kus kus sul tuleb sisestada neli asukohta, et otsida boonussummasid ja reliikviaid. Reliikviaid säilitatakse 36 tundi pärast viimast keerutust.

Boonusmäng

Vajad aktiivselt panusereal kolme või enamat boonussümbolit järjestuses vasakult paremale, et alustada boonusmängu. Iga etapi algul kuvatakse sulle maailma kaart, millel on neli hauakohta: Tintagel, Luxor, Tikal ja Angkor. Kui oled ühest kohast reliikvia juba üles leidnud, ei ole võimalik sinna enam tagasi pöörduda.

Vali kaardilt üks koht ja klõpsa sellel, et siseneda kaheksa urniga hauda. Boonussummade või reliikvia leidmiseks purusta urnid. Mänguetapp lõpeb, kui urnis on ämblik.

Pane tähele, et mäng võib aktiveeruda ka tasuta keerutuste voorus.

Võiduüllatus

Kui oled leidnud kõik neli reliikviat, algab võiduüllatus. Siis kuvatakse mänguväljale neli kullast skulptuuri. Ühel neist klõpsates näed oma üllatusvõitu.

Tasuta keerutused

Kolm või enam hajussümbolit aktiveerivad tasuta keerutuste vooru. Klõpsa sümbolil, et näha oma lisakeerutuste arvu ja võitude kordajat. Nimelt on kõik tasuta keerutuste vooru võidud kuni viiekordsed. Lisakeerutusi saad aga siis, kui tabad veel kahte või enamat hajussümbolit.

Kokkuvõte

Mängija tasuvus on Relic Raiders slotil võrreldes teiste NetEnti mängudega võrdlemisi madal, küll aga teevad selle tasa üsna tihedad tasuta keerutused.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...