RoboJack: robotite seiklus slotimaailmas

RoboJack on Rootsi päritolu mängutootja Microgamingu futurislik ja animeeritud slotiautomaat, mis kutsub mehaanilistele seiklusradadale aega veetma ja õnne proovile panema. RoboJacki kirjeldavad mitmevärvilised robotid, mutrid ja poldid, tasuta spinnid, asendus- ja hajussümbolid ning kordajad. Mängus puudub küll progressiivne jackpot, ent selles on võimalik 90 000 kordselt oma panustatud summa võita.

Mänguinfo

RoboJacki mängitakse viiel mängureal ning sellel on 243 võidukombinatsiooni – tavapärane võitev ülesehitus on asendatud süsteemiga, kus tabades vasakult alustades kõrvuti ridadel sarnaseid sümboleid, moodustubki võidukombinatsiooni.

Tarkvara: Microgaming
Rullid: 5
Rida: 3
Võiduliinid: 243
Wild-sümbolid: Jah
Scatter-sümbolid: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Välja antud: 2014 juuli

Vaata siit slotti tutvustavat videot

Sümbolid ja tasuta spinnid

Peamised sümbolid on roheline kera, kollane patarei, kastitäis kuldseid münte ja robot. Madalama väärtusega sümbolid on standartsed J, Q, K ja A, kuid kujundatud industriaalsesse võtmesse.

Hajussümboliks (scatter) on suur kollane dollarimärk, mis on kinnitatud hõbedase masina külge ning asendussümboliks (wild) on RoboJacki logo.

Tasuta spinnide vooru käivitavad kolm või enam hajussümbolit ükskõik millistel ridade. Nendega avad ühe viiest erinevast tasuta spinnide voorust. Igaüks neist pakub erinevat hulka tasuta keerutusi sõltuvalt sellest mitme hajussümboliga sa selle aktiveerisid.

Punane robot – 12 – 60 spinni + robot muutub lisa asendussümboliks
Lilla robot 12 – 40 spinni + lisaauhinnad hajussümbolitele
Roheline robot – 4 – 20 spinni + üks rida täis asendussümboleid
Roosa robot – 10 – 65 spinni + 8 lisaspinni kui tabad vähemalt 2 hajussümbolit
Sinine robot – 10 – 50 spinni + 3x multiplier kõikidele võitudele

Suurimad summas kusjuures on kõige kergemad tulema just rohelise roboti voorus, kuigi sinust see ei sõltu.

Nendes veebikasiinodes saad seda slotti mängida


Kokkuvõte

RoboJack on seni väga põnev, kuni suudad tasuta spinnide mängu avada. Liiga lihtne nende avamine just pole, aga eks see sõltub suuresti mängija õnnest.

See robotiteemaline slot on lahe, meile meeldib – eriti ikoonid, mis pärineksid justkui üheksakümnendate konsoolmängust ja siis taustamuusika. Mõnusalt kaasahaarav ja meeldejääv. Tänu sellele ei muutu mängimine igavaks. Vahel on seda mängides suisa tunne, et RoboJackil on imepärane võime magnetina mõjuda.

Isegi, kui tüdined nupule vajutamast, pane lihtsalt mäng automaatselt käima. Sina vaatad ja slot muudkui keerleb.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...