Pakkumine on lõppenud


Roki täiega ja võida pärisraha

Kas veeta see nädalavahetus legendaarse rock'n'roll'i kuninga lembelugude saatel või pöörast KISS'i šõud nautides? Toeta oma lemmikut ja naudi järgmise nädala jooksul Elvis - the King Lives ja/või KISS slotimänge. Enim poolehoidjaid kogunud mäng tituleeritakse võitjaks.

Kõik kampaanias osalejad, kes on mänginud läbi vähemalt 20 eurot kummalgi automaadil, saavad osa fantastilisest rahalisest auhinnast. Viimase suurus võrdub kampaaniaperioodil populaarsemal automaadil mänginud mariakate arvuga, mille kasiino veel omalt poolt 15-ga korrutab.

Kampaania kestab 25.–33.07.2014.

Roki täiega!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...