Pakkumine on lõppenud

SAa Triobeti tasuta 15 Gonzo's Quest keerutust

Saa 15 tasuta Gonzo's Quest spinni

Tee Triobeti online kasiinos vähemalt 100 pärisraha spinni minimaalselt 20-sendiste panustega ja saa kingituseks 15 tasuta keerutust. Saad priid spinnid kasseerida Net Entertainment'i mängus Gonzo's Quest.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas saada tasuta spinne?

  • Külasta Triobeti veebikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Tee Gonzo's Quest automaadil 100 pärisraha spinni
  • Saad samas mängus kingituseks 15 tasuta keerutust

Gonzo's Quest - liitu Hispaania kullaotsijatega

Gonzo's Quest on Net Entertainment'i poolt loodud videoslot, mille Hispaania konkistadooridest inspireeritud temaatika on löönud kõvasti laineid. Sellest mängust on saanud veebikasiinonduse üks lipulaev, võiks öelda, et isegi sensatsioon. Kuigi mäng lasti välja juba 2010. aastal ning oli mängutootja esimene plaatinastaatusega videomänguautomaat, on see üks enim mängitud ja armastatud mänge tänase päevani.

See üliedukaks osutunud 3D mänguautomaat baseerub Hispaania vallutajate teekonnal läbi Lõuna-Ameerika džunglite otsimaks legendaarset kullalinna El Doradot. Peategelaseks on ajaloost tuntud hispaanlasest konkistadoor Gonzalo Pizzaro, mis teeb mängu mängimise veel huvitavamaks ning viib sind sellesse põnevasse aega, kus maailmas oli veel kohti, kuhu valge inimese jalg polnud astunud. Sinu missiooniks ongi leida tee läbi läbipääsmatute Peruu džunglite pannes keerlema mängurullid ning võtta vastu kõik võidud, mida tee peal jagatakse. Leides üles kullalinna enda, saab su vaev tuhandekordselt tasutud!

Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, lisab Triobet omalt poolt juurde 120€. Nii on sul kokku mängimiseks juba 240€.

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...