Pakkumine on lõppenud

Saa Triobetis 150 eurot tervitusboonust ja 25 tasuta spinni


Saa 150€ tervitusboonust ja 25 tasuta spinni

Triobet kutsub Sind endaga liituma ja põnevat meelelahutust nautima ühes tervitusboonustega. Nimelt lisab kasiino Sinu esimesele sissemaksele omalt poolt juurde 100% boonust kuni 150€ väärtuses ning kingib 25 tasuta spinni NetEnti Mängus Gonzo's Quest

Kasiino mänguvalik on mitmekesine pakkudes põnevust algajaile huvilisele ja juba vanale kalale, videoslotte klassikaliste mänguautomaatide huvilistele kui ka neile, kes on progresiivse jackpoti jahil.Kuidas saada boonust? 

  • Külasta SIIT Triobeti kasiinot
  • Registreeri end kasutajaks
  • Klikka deposiidi valikul
  • Tee esimene vähemalt 15€ suurune sissemakse
  • Naudi liitumisboonust ja tasuta mängu

TEE SIIT SISSEMAKSE 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...