Pakkumine on lõppenud

Keeruta täna Hooks Heroes slotikal tasuta

Saa 20 Hooks Heroes tasuta spinni

Mängi täna Pafis vähemalt 4€ eest Net Entertainment'i Hooks Heroes videoslotil ning saa selle eest 20 tasuta spinni. Iga päev, millal kvalifitseerud tasuta keerutustele, saad loosipileti, millega võid võita reisi Las Vegasesse.Kuidas saada tasuta spinne ja osaleda reisiloosis?

  • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
  • Logi kasutajaga sisse või ava konto
  • Mängi Hooks Heroes slotikat vähemalt 4€ eest
  • Saad 20 tasuta keerutust
  • Samuti pileti reisiloosiks Las Vegasesse

Las Vegase reisipakettide loos

Igal päeval, mil oled tasuta keerutustele kvalifitseerunud, saad pileti, mis osaleb Las Vegase reisipakettide loosis. Loosimine toimub 22. jaanuaril. Mida rohkem loosipileteid kogud, seda suuremad on sinu võimalused võita vägev reisipakett Las Vegasesse.

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...