Pakkumine on lõppenud

Teeni KingsWinis tasuta spinne

Teeni sissemaksega 200 tasuta spinni

Tee KingsWin kasiinos mistahes summas sissemakse ning teeni tasuta keerutusi. Pakkumine kehtib ülehomseni ning igal päeval ootab sind uus mäng, millel saad oma õnne tasuta proovile panna. Nendeks on Microgaming'u Rugby Star, Lucky Zodiac ja Titans of The Sun.Kuidas teenida tasuta keerutusi?

KingsWin kingib tasuta spinne kõigile, kes teevad mistahes summas sissemakse. Pakkumine kehtib kuni neljapäevani ning tasuta mängusessioonid kantakse sinu kontole vaid mõne tunni jooksul. Mida suuremas summas sissemakse teed, seda enam teenid tasuta spinne.

♔ Tee sissemakse 10-50€ väärtuses ning saad 15 keerutust
♔ Tee sissemakse 51-100€ väärtuses ning saad 20 keerutust
♔ Tee sissemakse üle 100€ väärtuses ning saad 50 keerutust

Liitudes 30 tasuta spinni ja 200€ boonust

Kui soovid, võid teha ka esimese sissemakse. Deposiidiga annab KingsWin eksklusiivselt Eestikasiino mängijatele tavapärase 20 tasuta keerutuse asemel 30 tasuta spinni mängudes Tomb Raider II: Secret of the Sword ja Gold Factory. Kasiino annab samuti 100% boonust kuni 200€ väärtuses.

Boonus ilmub sinu kontole koheselt, lisaks saad tasuta keerutused kätte kas järgmisel päeval või kui kontakteerud kasutajatoega ning teavitad neid sissemaksest, siis ka kiiremini.

Proovi teisi Microgaming'u mänge siit:

Loe siit mängu kohta lisa
Happy Holidays videoslot
Rabbit in The Hat videoslot
Ariana videoslot
Bridesmaids Happy Holidays Rabbit in The Hat Ariana
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...