Pakkumine on lõppenud

Saa KingsWinis kuni 200 tasuta keerutustSaa kuni 200 tasuta keerutust

KingsWin jagab järgneva paari päeva jooksul hiiglasliku koguse tasuta keerutusi Microgamingu slotikatel. Selleks, et vägevast pakkumisest osa saada, tee lihtsalt mistahes summas sissemakse ja tasuta keerutused laekuvad mõne tunni jooksul sinu kontole. Pakkumine kehtib kuni neljapäevani ning sa võid sellest soovi korral osa võtta kasvõi iga päev.Kuidas saada tasuta keerutusi?

Logi oma KingsWini kontole ja tee sobiva summa väärtuses sissemakse. Pane tähele, et mida suurem on sissemakse summa, seda rohkem tasuta keerutusi saad.

  • Tee sissemakse €10-20 väärtuses ning saad 10 keerutust
  • Tee sissemakse €21-50 väärtuses ning saad 20 keerutust
  • Tee sissemakse üle €50 väärtuses ning saad 50 keerutust

Kuigi KingsWin annab sulle tasuta keerutusi igal kampaania päeval, mil sissemakse teed, tasub arvestada, et arvesse läheb antud päeva esimene deposiit.

Sul ei ole veel KingsWini kontot?

Juhul, kui tegemist on sinu esimese deposiidiga KingsWinis, siis koos tasuta keerutustega saad juurde ka kuni 200 euro väärtuses boonust ja 10 priid spinni mängudes Gold Factory ja Tomb Raider 2. 

SAA SIIT TASUTA KEERUTUSI


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...