Pakkumine on lõppenud

Osale siit Unibeti Hot as Hades kampaanias

Saa 200 tasuta spinni ja osa 10 000€ auhinnafondist

Liitu allmaailma jumala Hadesega ja keeruta Unibeti uuel ja mütoloogilisel Microgamingu Hot as Hades videoslotil, et saada osa 10 000€ auhinnafonist ja võita kuni 200 tasuta spinni. Kõik tasuta spinnidest saadud võidud kantakse kontole reaalse rahana ning Sina saad summa soovi korral koheselt kasiinost välja kanda. Kuidas kampaanias osaleda? 

  • Logi oma Unibeti kontole
  • Registreeru kampaaniale
  • Keeruta Hot as Hades videoslotikal
  • Vabasta saavutusi ehk taba võiduliinile 3,5 ja 5 ühesugust sümboli

Vaata siit saavutuste tabelit:

Unibet Hot as Hades kampaania saavutuste tabel

Sul ei ole veel Unibeti kontot? 

Kui Sul pole veel Unibeti kontot, ootab Sind tervitusboonus, milleks on kuni 100€ esimese sissemakse duubeldamine kasiinos, 50€ spordiennustuses ning 500€ pokkeris ning 5 tasuta keerutust mängus Starburst.

Registreeritud kasutajana on Sul iga päev võimalus osa saada kasiino turniiridest, nautida lojaalsusboonuseid ja regulaarseid pakkumisi. Samuti saad võimaluse osaleda uue mängija turniiridel, mille kogu auhinnafond on 4000€.


REGISTREERU KAMPAANIALE SIIT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...