Pakkumine on lõppenud

Tee sissemakse Optibetis ja saa boonust ning tasuta spinne


Saa 300€ boonust ja 100 tasuta spinni

Tee Optibetis deposiit ja saa kuni 300€ ulatuses sissemakse boonust. Kui mängid mereteemalistel videoslottidel Dolphin Gold, Ariana, Wild Water osaled loosis ja võid võita kuni 100 tasuta spinni ja Optibeti rannakomplekti. Tasuta spinnid on seejuures tingimustevabad ning saad neid kasutada ükskõik, millisel mänguautomaadil.Kuidas saada boonust ja tasuta spinne?

  • Külasta Optibeti kasiinot SIIT
  • Tee vähemalt 20€ sissemakse
  • Kasuta boonuskoodi UNDERWATER
  • Saa 75% boonust kuni 300€ ulatuses
  • Tasuta spinnid selguvad loosi teel

Loosi auhinnad

Tasuta spinnide võidud loositakse kõigi nende vahel, kes mängivad ühel või mitmel mereteemalisel slotikal läbi 100€.

1. auhind: 100 tasuta spinni ja rannakomplekt
2. auhind: 75 tasuta spinni ja rannakomplekt
3. auhind: 50 tasuta spinni ja rannakomplekt

Liitu Optibetiga ja saa 800€ ning100 tasuta spinni

Optibet annab kõigile uutele klientidele augustis vägeva tervitusboonuse,milleks on kuni 800€ ja 100 tasuta spinni. Kasuta sissemaksel boonuskoode BONUS1 kuni BONUS4. Iga boonuskoodi kasutamine lisab ka tasuta keerutusi.

Boonusraha ja tasuta spinnid lisatakse sinu kontole koheselt. Tasuta spinne saad kasutada mängudes Spinata Grande, Gonzo's Quest, Lost Island, Reel Rush, Twin Spin ja Starburst.

TEE SISSEMAKSE


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...