Pakkumine on lõppenudSaa 5 eurot boonusraha

Oleme taaskord ühendanud Maria kasiinoga jõud, et pakkuda sulle veelgi enam mängurõõmu. Nimelt anname esimesele sajale, kes end meie Facebooki kampaania pildil tagivad, 5 eurot boonusraha. Seda boonusraha saad kasutada oma lemmikutel slotikatel mängimiseks.Kuidas osaleda?

Kui sul ei ole veel Maria kasiino kontot, siis saad selle luua siin. Maria duubeldab sinu esimese kuni 100-euro suuruse sissemakse ning annab 50 tasuta keerutust NetEnti mängus Starburst.

Muidu, mine Eestikasiino Facebooki fännilehele, tagi ennast kampaania pildil ning kirjuta kommentaaridesse oma kasutajanimi. Kui oled esimese 100 seas, saad reede õhtul kella 18:00 enda kontole 5 eurot boonusraha.

Pakkumine kehtib reede hommikul kella 10:00-ni.

Reeglid ja tingimused

- Boonuspakkumine kehtib kuni 17.04.2015 kell 10:00.
- Boonusraha jõuab kasutaja kontole samal õhtul kella 18:00-ks.
- Raha saab välja võtta peale seda, kui boonust on 30 päeva jooksul vähemalt 30 korda läbi mängitud.
- Erinevad mängud annavad läbimängimisse erineva protsendiga panuse: lauamängud, videopokker, live-kasiino ja kraapekaardid – 10%; kõik ülejäänud mänguautomaadid – 100%.
- Lubatud on ainult üks boonus majapidamise/IP-aadressi kohta.
- Maria ja Eestikasiino jätavad endale õiguse muuta või tühistada antud pakkumine igal ajal.

LIITU MARIAGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...