Pakkumine on lõppenud

Tee nädalavahetusel Unibetis riskivaba ennustus

Ennusta Unibetis riskivabalt

Panusta täna või homme Unibeti live-kasiinos 10€ eest ja saa 5€ riskivaba ennustus. Lihtsalt logi oma Unibeti kontole, registreeru pakkumisele ja panusta live-kasiinos. Kui sinu järgmine ennustus on kaotav, siis maksab Unibet sulle 5€ tagasiKuidas riskivabalt ennustada? 

  • Logi oma Unibeti kontole SIIT 
  • Leia enda konto boonuspakkumiste alt kampaania
  • Registreeru pakkumisele
  • Panusta live-kasiinos 10€ eest 
  • Saa kaotava ennustuse korral tagasi 100% kuni 5€ sularaha

Koheselt pärast live-kasiinos ruleti või Blakcjacki laudades 10€ panustamist on ka riskivaba live-ennustus saadaval. Seega saad ise valida, millal seda tänase või homse jooksul kasutada soovid. 

Sul ei ole Unibetis kontot? 

Iga Unibetiga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i Starburst slotikal.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidelruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€

ENNUSTA RISKIVABALT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...