Pakkumine on lõppenud

Saa Optibetis 50% boonust ja kuni 75 tasuta spinni mängus Sparks


Saa 500 eurot boonust ja 75 tasuta spinni

Optibet annab uue NetEnti videosloti Sparks saabumise puhul 50% boonust kuni 500€ väärtuses ja 75 tasuta spinni. Selleks, et boonust ja tasuta spinne saada, pole tarvis teha muud, kui üks sissemakseKuidas boonust ja tasuta spinne saada? 

Kliki SIIA, et teha sissemakse ja nautida boonust ning priisid spinne. 

  • Kui teed sissemakse summas 10€ kuni 49.99€ kasutades boonuskoodi SPARKS20, saad 50% boonust ja 20 tasuta spinni
  • Kui teed sissemakse summas 50€ või rohkem kasutades boonuskoodi SPARKS75, saad 50% boonust ning 75 tasuta spinni.

Sa ei ole veel Optibeti kasutaja? 

Optibet annab kõigile uutele klientidele koheselt 5 tasuta spinni. Kui teed sissemakse boonuskoodiga FIRSTCASINO, saad lisaks veel 45 tasuta spinni ja100% esimese sissemakse boonuse – summas kuni 200€.

Boonusraha ja tasuta spinnid lisatakse sinu kontole koheselt. Tasuta spinne saad kasutada mängudes Spinata GrandeGonzo's Quest, Lost IslandReel RushTwin Spin ja Starburst.

SIIT SAAD BOONUSE JA TASUTA SPINNID


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...