Saa 1Triobetis 0 tasuta Aliens spinni

Saa Aliens mänguks 10 tasuta spinni

Kui panustad täna vähemalt 10€ Triobeti slotimängus Aliens, kingib kasiino sulle samasse mängu 10 tasuta keerutust. Aliens on kuulsal kassahitil põhinev videoslot, mille tootjaks on Net Entertainment. Mäng on loodud koostöös 20th Century Fox'iga. Mänguautomaat põhineb ülimenukal 1986. aasta Hollywoodi James Cameroni filmil “Tulnukad", mis tõusis pärast ekraanile ilmumist suisa kultusstaatusesse.Kuidas saada tasuta spinne?

Tasuta spinnide saamiseks ei ole tarvis teha muud, kui logida oma andmetega kasiinosse või avada Triobeti konto, panustada vähemalt 10€ Triobeti slotimängus Aliens ning nautida tasuta keerutusi, mille kasiino sulle automaatselt kingib.

Ava konto ja teeni boonust

Avades nüüd Triobeti veebikasiino konto, ootab sind tervituspakett. See tähendab, et saad esimese sissemaksega 100% boonust ehk kuni 150€ sularaha oma kontole automaatselt juurde. Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Kuidas saada boonust ja tasuta spinne?

  • Külasta Triobeti veebikasiinot SIIT
  • Registreeri end kasiino kasutajaks
  • Tee vähemalt 10€ sissemakse ja teeni boonust
  • Saad 100% boonust kuni 150€ deposiidile
  • Lisaks saad 30 tasuta spinni Starburstis
  • Need saad automaatselt mobiilses Triobetis

Tasuta mobiilne ennustamine

Lisaks on uuenenud Triobeti mobiilse ennustamise võimalus, mis tähendab, et sinu kasutuses on 10€ riskivaba ennustamise boonust. Seega, kui panus kaotab, siis kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

Eestikasiino.com