Pakkumine on lõppenud

Saa blackjacki eest 20 eurot


Saa “blackjacki" eest kingiks 20 eurot

Saa Marias osa tõelisest live-kasiino kogemusest ja mängi maailma üht populaarseimat kaardimängu Blackjack. Sind ootavad eest päris kaardid, reaalsed diilerid ja ehe põnevus. Kui saad täna oma esimese kümne käe jooksul 21 ehk blackjacki, kingib kasiino sulle homseks 20 eurot puhtalt kätte.Kuidas see käib?

  • Logi oma kontoga Maria kasiinosse
  • Mängi live-kasiinos blackjacki
  • Tee vähemalt 1€-suurune panus
  • Saa 10 käe jooksul 21 ehk blackjack
  • Saa järgmisel päeval oma kontole 20€

Kui sul ei ole veel Maria Casino kasutajat, siis ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Nimelt duubeldab kasiino sinu esimese kuni 100 euro suuruse sissemakse ning annab 50 tasuta keerutust NetEnti mängus Starburst.

LIITU MARIAGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...