Pakkumine on lõppenud

Saa Heart pokkeris tasuta pilet

Saa Heart pokkeris tasuta pilet

Mängi Pafi Heart pokkeris The Mosh Pit turniiril neljal korral ja saa üks tasuta pilet priiks mängukorraks lisaks. The Mosh Pit on 22€ uuesti sisseostmisvõimalusega turniir, mille auhinnapott on garanteeritult kuni 10 000€. Pokker algab iga päev kell 21:00 ning sinna tasuta pääsemiseks toimuvad ka satelliidid, mille sisseost algab paarist eurost.Kuidas saada tasuta pokkeripilet?

  • Külasta Pafi kasiinot SIIT
  • Logi kasiinosse oma kasutajaga sisse
  • Mängi Heart pokkeris The Mosh Pit turniiril
  • Mängi neli korda järjest ja saa viies pilet tasuta

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit mängu kohta lisa
Loe siit tutvustust
Tutvu videoslotiga siin
Loe siit mängu tutvustust
Rabbit in The Hat Ariana Bridesmaids Jurassic Park
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...