Saa kaotava panuse eest raha tagasi

Kas sa teadsid, et umbes 10% kõikidest tennisekohtumistest leiavad lõpplahenduse kiire lõppmänguga? Pafi spordiennustus annab sulle seepärast võimaluse kaotava ennustuse eest raha tagasi saada. Nimelt, kui sinu soosik võidab otsustava seti kiires lõppmängus, makstakse võidud sulle välja. Kui aga kaotab otsustava seti kiires lõppmängus, maksab Paf sulle tehtud panuse tagasi.Millistele turniiridele pakkumine kehtib?

Pakkumine kehtiv mängueelsetele ehk pre-match ennustustele, mida kasutatakse peamiselt siis, kui selgub üks kindel võitja ja viigi võimalus puudub. Sinu ülesandeks on ennustada, kas võidab kodu või külaline ning teoreetiliselt on sinu võiduvõimalus 50%.

Kiire lõppmängu tagasimakse kehtib järgmistel turniiridel:

ATP

  • 4-9.1 - Doha
  • 11-16.1 - Sydney

WTA

  • 4-10.1 - Shenzhen
  • 11-16.1 - Sydney

Pafi spordiennustuse boonus - tasuta raha ja spinnid

Kõiki Pafi kasiinoga liitujaid ootavad 100 tasuta keerutust ning 20€ tasuta raha. Peale oma esimese sissemakse tegemist lihtsalt ava NetEnt'i slotimäng Rabbit in The Hat ja tasuta keerutused ootavad sind seal automaatselt.

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Proovi siit ka teisi NetEnt'i videoslotte

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

Egle

eestikasiino.com