Pakkumine on lõppenud

Saa Triobetis 100 eurot boonust ja mängi Kronos videoslotil


Saa kuni 100 eurot boonust ja mängi Kronos slotikal

Triobet pakub täna suurepärast võimalust saada 100% sissemakseboonust kuni 100€ ulatuses. Selle boonusrahaga saad oma õnne proovile panna WMS Gaming videoslotil KronosKuidas saada boonust? 

  • Mine SIIA lehele
  • Tee vähemalt 25€ suurune sissemakse
  • Saa 100% boonust kuni 100€ väärtuses
  • Naudi tasuta videoslotimängu Kronos

Lisaks 10 eurot riskivabaks ennustamiseks 

Kui Sa ei ole veel Triobeti kasutaja, siis duubeldab kasiino Sinu esimese sissemakse kuni 100€ ulatuses. Lisaks on uuenenud Trobeti mobiilse ennustamise võimalus, mis tähendab, et Sinu kasutuses on 10€ riskivaba ennustamise boonust. Seega, kui panus kaotab, siis kannab kasiino selle Sinu kontole tagasi. 

SIIT SAAD BOONUST


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...