Pakkumine on lõppenud

Saa siit Optibeti sissemakseboonust ja tasuta spinne

Saa kuni 200 eurot boonust ja 20 tasuta spinni

Tee juunikuus Optibetis sissemakse ja kasuta boonuskoodi JUNERELOAD, sest nii saad kuni 200€ väärtuses boonust. Lisaks ootavad sind automaatselt 20 tasuta keerutust mängus Tornado Farm Escape. Lihtsalt logi oma kontole, tee sissemakse ja naudi boonust ning priisid spinne.Sul ei ole veel Optibeti kontot?

Esimesel sissemaksel ootab sind Optibetis boonus - kuni 200 euro ulatuses 100%-line boonus. Lisaks sõltuvalt kampaaniakuust ka tasuta keerutused.

SAA SIIT BOONUST JA TASUTA SPINNID

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...