Pakkumine on lõppenudSaa live-ennustamise meistriks ja võida raha ning ipad

Unibet annab 10-le ennustajale võimaluse osaleda 28. veebraril Kopenhaagenis toimuval Live Ennustamise Meistrivõistlustel. Kvalifikatsioonid, kus need kümme parimat välja selgitatakse, kestavad 15. veebruarini. Osalemiseks ei ole tarvis muud, kui omada Unibeti kasutajakontot ning ennustades oma lemmikutele spordialadele punkte koguda.

Kõik finalistid saavad iPadi, mille nad võivad endale päriseks jätta, ning panustamiseks 100 virtuaalset münti. Lõplik edetabel kujuneb selle järgi, kellel on võitluse lõpuks kõige enam virtuaalset raha. Kokku läheb jagamisele 15 000 eurot sularaha.

Kuidas osa võtta?

Hakka Unibeti kasutajaks ning registreeri end pakkumises osalema. Selleks ei tule teha muud, kui vajutada oma kasutajanime lahtri all olevat salvestamise nuppu.Kvalifikatsioonid

Kvalifikatsioonides selgitatakse välja kümme parimat, kes lähevad Kopenhaagenis toimuvale finaalile. Kvalifikatsioonide ajal uuendame igapäevaselt edetabelit, kus on top 100 ennustajat, vastavalt järgmisele valemile:

Unibeti Live Ennustuse Meistrikate kvalifikatsioon

Näiteks: Tegid võitva 10€ kolmekordse kombinatsioonpanuse, mille koefitsientide summa on 5,5. Võitva ennustuse puhul on sinu võidetud punktide summa 10 x 3 x 5,5 = 165 punkti.

Kui oled pakkumisse registreerunud, siis edetabelis arvestatakse kõiki sinu võitvaid live ennustusi. Seega, mida rohkem ennustusi teed, seda rohkem punkte edetabelisse kogud ning seda suurem tõenäosus on sul tõusta järgmisele tasemele. Kõigi võitvate ennustuste punktid liidetakse kokku ning kvalifikatsiooni kümme enim punkte kogunud mängijat kindlustavad endale koha finaalis.

Finaal

Kvalifikatsioonidel edukaimad olnud mängijad saavad täispaketi Kopenhaagenisse, kus nad võistlevad Unibeti Live Ennustamise Meistrivõistluste tiitli nimel.

€2600 väärtusega paketid sisaldavad:

  • 2 ööd majutust Radisson Blu Scandinavia hotellis
  • €1500 kväärtusega kohta Live Ennustamise Meistrivõistlustel
  • €300 reisikulude kompensatsiooni
  • Hommiku-ja õhtusööke
  • Pääset mängijate peole
  • iPadi

Kõik 10 finalisti saavad endale iPadi tahvelarvuti ja uue konto, kuhu on kantud 100€. Laupäeval, 28. veebruaril selgub Live Ennustamise "4-tunnise maratoni" järel Live Ennustamise Meister ehk mängija, kelle kontol on turniiri lõpus kõige rohkem raha. Finalistid peavad tegema vähemalt 30 live ennustust. Rohkem piiranguid neil pole.

Koht Auhind
1. koht €8000
2. koht €4000
3. koht €2000
4. koht €1000

Hakka Unibeti kasutajaks siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...