Pakkumine on lõppenud

Saa nädalaga 700 euro võrra rikkamaks

Sellel nädalal avaneb sulle Maria kasiinos hea võimalus oma lemmiku slotiautomaadiga mängides 100 eurot võita. Nimelt kingib kasiino kolmele mariakale, kes suvalisel automaadil üksikult spinnilt kõige rohkem raha võidavad, lisaks 100 eurot. Seega, kui fortuuna naeratab, võid järgmiseks reedeks olla 700 euro võrra rikkam.

Selleks, et kampaanias osaleda, tuleb sul end mariakaks registreerida või logida sisse juba olemasoleva kontoga ning alustada slotimänge mängides oma võiduteekonda.

Pakkumine kehtib vahemikus 08.-14.08 2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...