Pakkumine on lõppenud

Saa oma osa 20 000-eurosest auhinnast ja 250 tasuta keerutust

Liitu Unibetiga ja mängi tuliuuel slotikal Rabbit in the Hat, et saada 250 tasuta keerutust ning oma osa vägevast 20 000-eurosest auhinnafondist.Kuidas osaleda?

  • Hakka siin Unibeti kasutajaks
  • Logi oma kontole sisse
  • Registreeru pakkumisele
  • Vabasta saavutusi Rabbit in the Hat slotikal

Kuidas vabastada saavutusi?

Ava oma arvutis Rabbit in the Hat slotikas ja hakka keerutama, et vabastada võiduks vajaminevaid saavutusi. Kui sul õnnestub tabada võiduliinil kolm, neli või viis ühesugust sümbolit, vabastad saavutusi. Oma saavutusi näed väljamaksete tabeli kohal oleva sümboli pealt, kui see muutub kuldseks.

Pakkumise lõppedes saavad kõik mängijad, kes vabastavad järgmised sümbolid, sularaha võitudega tasuta keerutusi ja "Märklaua" saavutuse vabastajad saavad võrdse osa €20 000 auhinnafondist:

  • Need, kes vabastavad “9" sümboli saavutuse, saavad 25 tasuta keerutust
  • Need, kes vabastavad “J" sümboli saavutuse, saavad 50 tasuta keerutust
  • Need, kes vabastavad “K" sümboli saavutuse, saavad 75 tasuta keerutust
  • Need, kes vabastavad “Kaarditriki" sümboli saavutuse, saavad 100 tasuta keerutust

Sinu keerutuste arv kuhjub, mistõttu on sul võimalik kokku saada kuni 250 tasuta spinni.
Pane tähele, et kõik tasuta keerutused on sularaha võitudega. See tähendab, et soovi korral võid võidud koheselt oma kontolt välja kanda.

LIITU UNIBETIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...