Pakkumine on lõppenud


Mängi jõuluslotte ja saa oma osa 9500-eurost

Keeruta TonyBeti jõulutemaatilistel slottidel Secret Santa, Deck the Halls, Santa Paws ja/või Santa's Wild Ride 25-euro eest ja kogu punkte, et osaleda 9500-euro suuruse auhinnafondi loosimises. Iga 25-eurot annab sulle loosiks ühe punkti. Kokku saavad auhinna 400 mängijat.

Auhinnarahaks läheb loosi:

  • 50 auhinda 64-eurot
  • 100 auhinda 32-eurot
  • 250 auhinda 13-eurot

Kuidas osaleda?

Selleks, et pakkumisest osa saada, tuleb sul end TonyBeti kasutajaks registreerida või logida olemasoleva kontoga sisse ning mängida vähemalt 25-euro eest jõulutemaatilisi slotte.Kampaania kestab kuni 5. jaanuarini 2015.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...