Pakkumine on lõppenud

Unibeti liituja turniirid


Võta osa uue mängija 4000-euro turniirist

Kas sa oled juba Unibeti kasutaja? Kui veel ei ole, siis kutsub Unibet sind endaga liituma ja annab suurepärase võimaluse osaleda €500 Mänguautomaatide turniiril ning €500 Ruleti ja Blackjacki turniiril. Lisaks ootab Unibetiga liitujaid kuni 100 eurot sissemakseboonust ja 5 tasuta keerutust Starburst slotis.Mis turniiridega tegu on?

Turniiri nimi: €500 Kasiino uue mängija ruleti & blacjacki turniir
Kuupäev: neli nädalat teisipäevast 00:01 kuni 23:59 CET pühapäeval
Osalevad lauamängud: Blackjack Classic, Single Deck, Double Exposure, Pro (€0.10 - €5, €1 - €40, €25 - €500) and Roulette, Roulette Advanced, French Roulette (€0.10 - €50, €1 - €1000). Live Kasiino mängud ei lähe arvesse.

Turniiri nimi: €500 Kasiino Uue Mängija Turniir mägnuatomaadi turniir
Kuupäev: Neli nädalat teisipäevast 00:01 kuni 23:59 CET pühapäeval.
 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...