Pakkumine on lõppenudSaa piletid Pafi naistepäevaüritusele

Märtsi alguses kipuvad naised meestest enam tähelepanu saama. Ka see aasta pole erand. Nimelt korraldab Paf Club 7. märtsi õhtupoolikult lõbusa “Ladies Special" ürituse, kus pakutakse söögi-ja joogipoolist, meeldejäävat meelelahutust ja põnevaid auhinnamänge. Võida piletid kahele, et sellest osa saada.Kuidas üritusele pääseda?

Üritusest osasaamiseks on mitmeid võimalusi - kas mängida King Vegas slotti või hoida silm peal Pafi Facebooki kontol. Nii võid saada kutse kahele.

  • Registreeri end Pafi kasutajaks
  • Mängi King Vegas slotti vähemalt ühe korra
  • Nii osaled 10 kutse loosis
  • Hoia silm peal Pafi Facebooki lehel

Pane tähele, et mängu on aega mängida kuni 1.03.2015, loosimine toimub 2.03.2015.

Liitu Pafiga siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...