Keeruta Go Bananas slotikal ja teeni tasuta spinne

Teeni spinnidega 10 tasuta keerutust

Tee täna Triobeti online kasiinos vähemalt 30 spinni minimaalselt 10-sendiste panustega ja naudi tasuta keerutusi. Kasiino kingib kõigile mängijatele, kes keerutavad Net Entertainment'i nädalamängudes 10 tasuta spinni mänguautomaatidel Tornado Farm Escape, Spinata Grande, Piggy Riches ja Go Bananas.Kuidas saada tasuta keerutusi?

  • Külasta Triobeti veebikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Tee nädalamängudes vähemalt 30 spinni
  • Keeruta minimaalselt 10-sendiste panustega
  • Triobet kingib sulle 10 tasuta spinni
  • Naudi NetEnt'i põnevaid mänge tasuta

Vaata siit Go Bananas mängu tiiserit

Go Bananas on Net Entertainment'i loodud videoslot, millel on viis rullikut, kolm mängurida ja 20 võiduliini. Viis hullumeelset ahvi istuvad päikesepaistes troopilise džungli puumajas, püüavad mahlakaid vilju ja säravaid kalliskive ning toovad sulle õnne. Mängu panused algavad nii vähesest kui seda on 20 senti ja neil, kes soovivad lennukat mängu, on võimalik panustada ka kuni 200 eurot.

Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, lisab Triobet omalt poolt juurde 120€. Nii on sul kokku mängimiseks juba 240€.

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


Eestikasiino.com