Pakkumine on lõppenud

Liitu Triobetiga ja saa tasuta panus Meistrite Liiga mängule


Saa tasuta panus mobiiliga ennustades

Triobetis võidab mobiiliennustustega rohkem, eriti kui käimas on Meistrite Liiga mängud. Selle suurepärase sündmuse tähistamiseks annab kasiino täiesti tasuta panuse kõigile mängijatele, kes teevad vähemalt 10€ suuruse mobiilse panuse Meistrite Liiga poolfinaali mängudele 12. ja 13. mail ning see panus võidab. Finaalmäng toimub 6. juunil Saksamaal Berliinis.Kuidas saada tasuta panus?

  • Ava Triobetis konto
  • Logi oma kontole sisse
  • Tee 10€ mobiilne panus poolfinaali mängudele
  • Veendu, et panuse koefitsient on vähemalt 2.0 või kõrgem
  • Hoia pöidlaid, et su panus võidaks
  • Saad finaalmängule 10€ suuruse tasuta panuse!

Sa ei ole veel Triobeti kasutaja?

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150 eurot. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, lisab Triobet omalt poolt juurde 120€. Nii on sul kokku mängimiseks juba 240€.

See pole aga kõik - lisaks ootavad sind 25 tasuta spinni Net Entertainmenti mängus Starburst.

AVA TRIOBETI KONTO SIIN

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...