Pakkumine on lõppenudSaa üleaja ennustustelt raha tagasi

Paf pakub nüüd üleaja tagasimakset kõikidel selle hooaja jalgpalli Meistrite liiga mängudel. See tähendab, et kohtuniku poolt lisatud mängu üleaeg ei riku sinu Meistrite liiga mängu ennustust. Nii saad nautida sporti olenemata kohtunike halvast vilistamisest ja muudest kõrvalekalletest. Paf tagastab panuse, kui su ennustus peale 90ndat mänguminutit pea peale lüüakse.Kuidas see käib?

Pafi üleaja tagasimaksed toimivad nõndamoodi: oletame, et tegid Barcelona – Real Madridi mängus panuse Barcelona võidule. 90. mänguminutil on seis 1-0 (Barcelona kasuks). 93. mänguminutil viigistab Real Madrid seisu ja mäng lõppeb tulemusega 1-1. Selle stsenaariumi kohaselt tagastab Paf kõik panused, mis olid tehtud Barcelona võidu peale.

Üleaja tagasimaksed kehtivad alljärgnevatele kohtumistele:

Üleaja tagasimaksed kehtivad ainult 1x2 ennustustele ning need peavad olema tehtud enne kohtumise algust.Võid teha nii üksikpanuseid, kombineeritud panuseid ja ka süsteemipanuseid, peaasi, et ennustuskupongile oleks lisatud vähemalt üks Pafi valitud mängudest.

11.3

Bayern München - Shaktar Donetsk
Chelsea - Paris SG

17.3

Atlético Madrid - Bayer leverkusen
Monaco - Arsenal

18.3

Dortmund - Juventus
Barcelona - Manchester City

Liitu siin Pafiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...