Saa Unibeti live ruletis raha tagasi

Saa Unibeti live ruletis 50€ tagasi

Mängi Unibetis live ruletti ja saa kaotuse korral kuni 50€ sularaha tagasi. Nimelt annab kasiino sulle suurema kui 20€ kaotuse puhul panustatud summast 25% tagasi. Raha kantakse sulle tagasi kolme päeva jooksul ning tegu on sularahaga, mida ei tule enne välja maksmist läbi mängida.Kuidas saada raha tagasi?

  • Mängi Unibetis live ruletti
  • Teeni suurema kui 20€ kaotusega 25% tagasi
  • Raha kantakse tagasi kolme päeva jooksul
  • Sellel rahal puuduvad läbimängimise nõuded

Unibetiga liitudes saad100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

Eestikasiino.com