Safari Madness
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : n/a
Min panus : n/a
Võiduliine : n/a
Rullikute arv : n/a
Hinnang: 5.0 / 5

Safari Madness - asu pöörasele safariseiklusele

NetEnt kutsub sind taaskordsele Aafrika metsiku loodusega safariseiklusele ühes selle imeliste asukatega. Safari Madness on kolme rulliku, üheksa mängurea ja kaheksa võiduliiniga videoslot, mille leiad näiteks Maria, Unibeti ja Pafi veebikasiinodest. Kõigis nimetatud kasiinodes on see saadaval nii reaalse raha peale panustamiseks kui ka soovi korral niisama ajaviiteks mängimiseks.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Safari Madness näol on tegemist pöörase seiklusmänguga NetEntilt, millel on kolm rullikut, üheksa mängurida ja kaheksa võiduliini. Sellel slotikal on võimalik võita kolmes horisontaalreas, kolmes vertikaalreas ja kahes diagonaalis vasakult paremale. Mängu eesmärk on tekitada sinus tunne justkui tõmbaksid reaalselt mänguautomaadi kangi. Safari Madness taustaks on kasiino ning selle sümbolid on safari-teemalised.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 3
Mänguread: 9
Panuseread: 8
Panusevahemik: €0.10 - €12.80
Boonusmäng: Ei
Tasuta keerutused: Ei
Automaatmäng: Ei
Mobiilne mäng: Ei
Progresiivne: Ei
Põhimängu jackpot: 3000x
Mängija tasuvus: 96.70%

Nagu öeldud on mängu enamik sümboleid safari-temaailised. Nende hulka kuuluvad kaelkirjakud, tiigrid, jõehobud ja krokodill. Lisaks on mängusümboliteks veel džiip, kõige väärtuslikumaks sümboliks on rõõmus turist, kes maksab ekraanile ilmudes kuni 400-kordselt võiduliini panuse. Selleks peab turist ilmuma kolm korda ühes võiduliinis. Ühe-, kahe- ja kolmekordsed bar'id moodustavad ülejäänud sümbolid.

Boonusmängud

Safari Madness mängus pole boonusmängu ega asendussümboleid. Kõik, mis siin teha tuleb, on valida mänguliinide arv ja panused ehk müntide suurused. Erinevate üksikute ridade panuseid saad muuta 'Single Line' nupuga.

Loomulikult on suurimad võidud võimalikud, kui kõik üheksa kohta täituvad ühesuguste sümbolitega - üheksa kolmekordset bar'i võidavad 700x panustatud summa, kuid kõige ihaldusväärsem on siiski üheksa turisti, kes toovad sulle kokku võidu, milleks on 3000x panustatud summa. Kui mänguvälja kõik üheksa kohta täituvad loomasümbolitega, oled võitnud 15x panustatud summa.

Kokkuvõte

Kui sulle on meeldinud näiteks varasem NetEnti mäng Crazy Sports, siis proovi kindlasti ka Safari Madness slotikat! Nende kahe mängu disain on äärmiselt sarnane, mis sellest, et temaatika pisut erinev.

Mängi Safari Madness slotil Pafis 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...