Secret Code
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Secret Code - ava salajane Da Vinci kood

Viimaste aastate üks populaarsemaid kirjanikke Dan Brown ja tema krimipõnevikud Da Vinci kood, Inglid ja Deemonid ning Kadunud Sümbol on sümboloogia ning koodimurdmise nüansid Rootsi mängutootja Net Entertainment'i abiga videoslottide maailma toonud.

Ava salajane kood Maria, Unibeti või Pafi veebikasiinodes. Kõigis neis saad õnne proovile panna nii reaalse raha peale panustades kui ka ajaviiteks mängides.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Secret Code on viie rulliku, kolme mängurea ja 20-võiduliiniga videoslot, mida iseloomustavad tasuta keerutused, laienevad asendussümbolid, hajussümbolid ja ennustusvõimalus. Mängida on võimalik kuni 20- real ning kuni viiel panusetasemel.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võiduliine: 20
Panusevahemik: €0.01- €2.50
Panus keerutuse kohta: €0.01 - €50.00
Jackpot: 4000x
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatmäng: Jah

Rullikud pöörlevad lahtirullitud pärgamendi tasutal, millele joonistatud sketšid meenutavad Leonardo Da Vinci käsitööd ja mõttevälgatusi. Kõik sümbolid on seotud silmnähtavalt arhailise sümboolikaga. Selles leiduvad sinised, rohelised ja lillad pitserid, rohelised, kollased ja punased sõrmused, liivakell, raamat ja suurendusklaas, blond daam ja punase kuuega dšentelmen.

Hajussümboliks on tähekood X.O.R.N.S.T.O, boonussümboliks lukuaugus võti ning asendussümboliks müstiline kapuutsiga tegelane.

Boonuslahendused

Boonusmäng

Mängu avamiseks on tarvis tabada kolmandal, neljandal ja viiendal rullikul boonussümoleid. Seejärel saadetakse sind boonusmängu ekraanile, kus on viis ingi ja deemoni kujutist ning võtit, millest sina pead ühe valima ning vedama selle väljavalitud karakteri juurde. Nii selgub, kas sind ootab ingel või deemon ehk rahaline auhind või jääd hoopistükkis ilma sellest.

Tasuta keerutused

Saades pihta kolmele või enamale hajussümbolile ükskõik, kus kohas rullikutel, käivitub tasuta keerutuste voor; klikkides ühele hajussümbolile, näed mitu tasuta keerutust ja millise kordajaga oled võitnud. Võimalik on võita kuni 20-kordse kordajaga panustatud summa.

Ennustusvõimalus

Tasuta keerutuste vooru lõpus antakse sulle ennustusvõimalusega rinda pista. Avaneb pisut sarnane mäng boonusmängule, kus on võimalik kahekordistada oma võidud või ka neist ainult pooled, nii kaua, kuni võidad. Kaotus lõpetab mängu automaatselt.

Kokkuvõte

Tegemist ei ole erandiga Net Entertainment'i suurepäraste mängude kataloogis - hea väljanägemisega ja tunnetusega mäng keerab põnevuse viimase vindini. Mäng võlgneb küll omajagu Dan Browni loomingule, kuid on siiski omanäoline endasuguste seas.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...