Osale siit Optibeti The Secret of Atlantis kampaanias

Teeni 150 tasuta keerutust

Optibeti internetikasiino annab mängijatele uue mänguautomaadi saabumise puhul hulgaliselt täiesti tasuta keerutusi. Selleks, et Net Entertainment'i toodetud Secrets of Atlantis videoslotti kuni 150 tasuta keerutusega proovida, tee oma Optibeti kontole 20-eurone, 50-eurone või 100-eurone sissemakse vastava boonuskoodiga. Iga tasuta spinni väärtus on vastavalt sissemaksele kas 20-sendine, 40-sendine või koguni eurone. Tasuta spinnid jõuavad sinu kasiino kontole koheselt pärast sissemakse tegemist. Kui sul ei ole veel Optibetis kontot, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


€ 1 000 boonus.

Kuidas saada tasuta spinne?

  • Külasta Optibeti internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Tee kasiinosse sobivas suuruses sissemakse
  • Kasuta sissemaksel boonuskoode: CLAM, MERMAID ja/või ATLANTIS
  • Saa pärast sissemakset koheselt oma kontole tasuta spinne
  • Pane õnn uuel Secrets of Atlantis videoslotil kuni 150 spinniga proovile

Secrets of Atlantis videoslotist lähemaltNet Entertainment'i poolt loodud ookeaniteemalisel videoslotil Secrets of Atlantis on viis rullikut, neli mänguriga ja 40 võiduliini. Seda iseloomustavad põnevad funktsioonid nagu Mermaid Nudge asendussümbolid. Viimased liiguvad mänguväljal üles alla, et täita võidukalt kogu rullik.

Optibetiga liitudes teenid kuni 1000 eurot ja 200 tasuta spinni

Optibet annab uutele liitujatele kuni 200 tasuta spinni ja 1000€. Kasuta sissemaksel boonuskoode BONUS1 kuni BONUS4 oma nelja esimese sissemakseboonuse saamiseks.

Iga järgmise boonuskoodi kasutamisega saad ka tasuta spinne. Lisaks saavad olemasolevad kliendid
iga nädal osa erinevatest pakkumistest, tasuta spinnidest ja riskivabadest panustest erinevate suurte auhinnaloosideni.

  • Esimese, minimaalselt 20€ sissemakse ja boonuskoodiga BONUS1, saad kasiinolt tehtud deposiidi pealt 100% boonust kuni 100€ väärtuses ning 25 tasuta spinni NetEnt'i slotikal Gonzo's Quest.
  • Kui kasutad teisel sissemaksel boonuskoodi BONUS2, saad 50% boonust kuni 300€ väärtuses ning 100 tasuta keerutust populaarsel Net Entertainment'i slotikal Starburst.
  • Kasuta kolmandal sissemaksel boonuskoodi BONUS3 ning saad sissemakselt 30% boonust kuni 600€ väärtuses ning 75 tasuta spinni mängus Jack and the Beanstalk.

Tasuta keerutusi saad kasutada lisaks populaarsele Starburstile näiteks neis Net Entertainment'i mängudes:


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...