Secret of the Stones
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 25
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Secret of the Stones - seikle muistsete keldipapidega

Secret of the Stones pakub huvitavat sisevaadet müstiliste druidiide maailma. Tegu on muistsete keldi papidega, kes tegutsesid enne roomlaste tulekut peamiselt Britannia ja Prantsusmaa aladel ning ning kellest on maha jäänud siiani ühed imekspandavamad kivimonoliidid. Neist kuulsaim on kahtlemata Stonehenge.

Asu druiididega iidsetesse seiklustesse näiteks Marias, Unibetis või Pafis. Kõigis neis veebikasiinodes saad videoslotti nii ajaviiteks proovida kui ka soovi korral reaalse raha peale panustades mängida.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Secret of the Stones on kolmes reas asuva viie rulliku ja 25- võiduliiniga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustavad asendussümbolid ja tasuta keerutused. Mängu mängitakse ühel kuni 25-l panusereal, ühel kuni kümnel panusetasemel ja erinevate mündiväärtustega.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võiduliinid: 25
Panusevahemik: €0.01 - €125.00
Boonusmängud: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Autoplay: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Progressiivne: Ei
Jackpot: 1250x
Mängija tasuvus: 96.7%

Mäng põhineb druiidide mütoloogial enne roomlaste saabumist Briti saartele. Mänguautomaadi rullikud asuvad kivikaare sees, mis on erinevalt Stonehenge'i monoliitidele kaunistatud keldi mustritega. Tegemist on hea tunnetuse ja väljanägemisega mänguga nagu NetEnti puhul enamasti tavaks. Ka sloti pisut kummituslikud heliefektid sobituvad temaatikasse ideaalselt.

Mängu sümbolid on kõik dekoreeritud keldi mustritega. Madalamateks sümboliteks on mängukaardid ja kõrgemateks peamiselt loomad - madu, hunt, pull, öökull ja hirv. Boonussümboliks on puu hajussümbol ja asendussümboliks on üle boonusmängu terve rulliku laienev druiid.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Secret of the Stones sisaldab üsna klassikalist tasuta keerutuste vooru, ent nagu NetEntile juba kohane, peab selles ikka omapärane nõks juures olema. Tasuta keerutuste võitmiseks tuleb sul tabada kolme või enamat puu hajussümbolit ükskõik kuskohas rullikutel. Vastavalt sellele, mitu hajussümbolit tabad, antakse sulle võimalus valida järgmises ringis ka lisaboonus. Valik tuleb langetada graveeritud kivide seast, mis sisaldavad endas lisakeerutusi, asendussümboleid või laienevaid asendussümboleid ning kordajaid.

Kohe vooru alguses ootavad sind aga 10 priid spinni, millele on vooru kestel võimalik lisa teenida. Eriti kasulikud on laienevad asendussümbolid teisel ja neljandal rullikul, lihtsalt teadmiseks.

Kokkuvõte

Secret of the Stones'i eripäraks ei ole tema täielik erinemine oma eelkäijatest või teistest mänguautomaatidest, vaid tegu on üsna klassikalise videoslotiga, mis siiski pakub oma lihtsuses ja tuttavlikkuses hulganisti mängurõõmu.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...