Pakkumine on lõppenud

Seitse päeva jaanimelu PAFis

Meie jaanipäevad on ettearvamatud, mõnikord paistab päike, teinekord sajab vihma ja viimaks tuleb taevast lund, kui meie lõket teeme ja salajasi rituaale peame. Vallalised naised panevad aja enne magamaminekut padja alla seitset sorti lilli, et näha unes oma tulevast meest.

Selleks, et muuta jaanipäev veidi suvisemaks ja värvilisemaks, pakub Paf sulle võlujõudu ja oma buketti seitsmest erinevast mängust. Iga päeva kohta üks.

Kampaanias osalemiseks ei tule teha muud, kui liituda võitlusega ja mängida päevamängu, sest nii osaled automaatselt auhinna loosimises.

Päevamängud

16.6 Flowers
17.6 Casino Island
18.06 Secret of the Stones
19.06 Beach Party
20.06 Nordic Summer
21.06 Bee Together
22.06 Wonky Wabbits

Kampaania kestab 16. juunist kuni 22. juunini 2014.

Head jaaniootust!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...