Sel aastal tulevad jackpoti võitnud naisele jõulud kingitustega

Nädala eest tähistas Paf oma online-mängude 15. sünnipäeva. Lisaks saabusid sellel päeval ühele õnnelikule 50-ndates aastates naisterahvale Helsingist jõulud oodatud varem. Nimelt sai ta oma 5-eurose panusega jackpoti ja pistis taskusse 782962,86 eurot.

Ta oli mängimas Arabian Nights mängu Paf.com lehel hommikul kell üheksa, kui ta oma 5-eurose panusega jackpotile pihta sai. „Kui ma nägin võidusummat ekraanil, siis ma ei suutnud oma silmi lihtsalt uskuda. Ma mõtlesin, et see ei saa ju minuga juhtuda. See oli uskumatult suur summa. Ma olin täiesti segaduses,“ kommenteeris võiduhetke õnnelik naine.

Mõne aja pärast hakkas talle võit kohale jõudma ning mõtted läksid oma lähedaste peale. Võitja elab tagasihoidlikku ja rahulikku elu Helsingis koos oma täiskasvanud lastega. Ta ei plaani oma elustiili oluliselt muuta ja ta lapsed ütlesid talle, et ta on selle võidu ära teeninud. Üks asi siiski tema elus selle võidu järel muutub ning lisab naerdes: „Sel aastal meil ei olnud plaanis jõulukingitusi üksteisele osta, kuid nüüd oleme otsustanud teisiti!“

Võitja on olnud Pafi klient aastast 2012 ning nüüd kavatseb ta mängimisega mõneks ajaks pausi teha.Pafi Soome juht Robert Söderdahl oli see, kes helistas võitjale ning kinnitas võitu. „See oli minu seitsmes telefonikõne Pafi sõpradele, kes on võitnud üle 500000 euro. Oli äärmiselt tore rääkida inimesega, kellele me nii palju rõõmu oleme valmistanud. Soovitasin võitjal jääda anonüümseks ning teha mängimisse paus. See on oluline nõuanne, mida me kõigile suurte jackpotide võitjatele anname. Nende pikaaegne heaolu ja õnn on sellistel hetkedel meie peamiseks eesmärgiks.“

Jackpotid Pafis:

  • 782962,86 euroga on võidetud jackpot Pafi ajaloos suuruselt seitsmes.
  • Jackpoti võit on suuruselt kolmas Paf.com'i mängus Arabian Nights. Kaks suuremat jackpoti on vastavalt 8 636 146 eurot ja see võideti novembris 2012 ning 3 292 906 eurot ja see võideti 2014 a aprillis.
  • Paf.comi nimel on kaks Guinnessi rekordi sertifikaati suurimate online slotivõitude eest. Neid kahte rekordit ei ole veel üle löödud.

Kui tahad enda õnne proovile panna, saad seda teha siin.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...