Pakkumine on lõppenudSellel nädalal läheb loosi Apple MacBook Air 11

Mängi sellel nädalal Pafis ükskõik, milliseid kasiinomänge, sest Lucky Casino raames läheb kõigi osalejate vahel loosi kerge, ent võimas Apple MacBook Air 11".

Lisaks saavad viis õnnelikku 20€ promoraha. Selleks, et osaleda, hakka Pafi kasutajaks, logi oma kontole sisse ja mängi reaalse raha eest oma lemmikuid mänge.Kuidas osaleda?

  • Hakka siin Pafi kasutajaks
  • Logi oma kontole sisse
  • Registreeri end kampaanias osalejaks
  • Mängi oma lemmikuid kasiinomänge

Paf võtjatega ühendust personaalselt e-posti teel ja peaauhinnavõitja saab oma uue sülearvuti kätte posti või kulleriga.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...