Pakkumine on lõppenud

Liitu Chanziga

Septembri aardejaht ja tasuta spinnide varakamber Chanz kasiinos

Chanz kasiino alustab taas aardejahi kampaaniaga, mis annab mängijatele iga päev tasuta spinne. Mõnel päeval täiesti niisama, teistel päevadel tuleb aga tasuta spinnde saamiseks ka lihtsaid ülesandeid täita. Ning nagu Chanz kasiinos ikka, tasuta spinnide võitudele läbimängimise nõudeid ei ole.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Kampaania toimub 04.09-24.09.20 ning uus ülesanne avaldatakse igal hommikul kell 9.00. Ülesande täitmise eest saad sa kohe ka auhinna. Auhinnaks on tavaliselt tasuta spinnid.

Ülesanded on erinevad. Mõnel päeval pead sa lihtsalt oma arvutiekraani ülemisest servast alla langevaid münte (ehk tasuta spinne) koguma. Teistel päevadel on ülesandeks kindla arvu spinnide tegemine mõnel kindlal slotil.

Ülesannete täitmiseks on sul aega kuni kampaania lõpuni – soovi korral võid kõik ülesanded täita suvalises järjekorras kasvõi kampaania viimasel päeval.

Iga ülesande täitmise eest saad sa ka ühe loosipileti pärast kampaania lõppu toimuvale loosimisele, kus auhindu jagub 50-le õnnelikule. Peaauhinnaks on aga 500€.

Lisainfo

  • Kui sa täidad kampaania jooksul kõik ülesanded, siis saad sa 21 loosipileti asemel kokku 50 piletit ning lisaks ka 50 tasuta spinni.
  • Tasuta spinnide varakamber ehk võimalus koguda ekraani ülemisest servast alla sadavaid tasuta spinne on avatud vaid neile mängijatele, kes viimase seitsme päeva või siis kampaaniaperioodi jooksul on teinud vähemalt ühe sissemakse ja ka panustanud vähemalt 20€ eest.

Liitu Chanz kasiinoga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...