Pakkumine on lõppenud

Kes võidab Prantsusmaa Lahtised?


Prantsusmaa Lahtised - kas Sharapova võidab tiitli?

Kui Sharapova võidab tiitli, saad sina kaotused tagasi. Unibet tagastab kõik mängueelsed naisteturniiri võitjale tehtud kuni 50-eurosed ennustused, kui Sharapova võidab Prantsusmaa Lahtiste tiitli.Kuidas see käib?

Näiteks, kui ennustad enne turniiri algust, et Williams võidab Prantsusmaa Lahtised, kuid tegelikkuses on võitjaks Sharapova, siis saad sina oma panustatud oma raha tagasi.

Sharapova on nimelt kahekordne Prantsusmaa Lahtiste võitja ning sel aastal ka tiitlikaitsja. Oma esimesed Prantsusmaa Lahtised võitis ta 2012. aastal ning 2013. aastal jõudis ta finaali. Sel aastal jõudis Sharapova ka Austraalia Lahtiste finaali.

  • Logi oma Unibeti kontole
  • Tee ennustus enne 24.05
  • Jää lootma, et Sharapova võidab

Sul ei ole veel Unibeti kontot?

Unibet tervitab oma uusi kliente tervitusboonusega, milleks on kuni 100-eurose esimese sissemakse duubeldamine ning tasuta keerutused. Registreeritud kasutajana on sul iga päev võimalus osa saada kasiino turniiridest, nautida lojaalsusboonuseid ja regulaarseid pakkumisi.

Miks eelistada ennustamisel Unibetti?

  • Ainulaadne järgmsie punkti ennustamine
  • Mängu ajal game-i võitja ennustus isegi 40-30 seisus
  • Kõik ükskikmängud on saadaval lives ennustamiseks.
  • Suurimad tennise tagasimaksed nii lives kui ka mängueelsena

AVA UNIBETI KONTO SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...