Pane oma õnn Pafi mänguautomaadil tasuta proovile

Soome ema võitis üle 188 000 euro

“Leidsime tagaaiast neljalehelise ristikheina ja mu poeg küsis, mis see on. Vastasin, et see toob õnne ja sama päeva õhtul võitsimegi jackpoti,” räägib õnnelik Soome päritolu ema, kuidas ta laupäeval Pafis mängides üheeurose panusega uuel Cash & Carry Shopping Spree mänguautomaadil üle 188 000 euro võitis.Tegu oli juba viienda jackpotiga, mis on Cash & Carry Shopping Spree mängus välja makstud alates aprillist, mil see turule tuli. Võitja on Pafi kasiinos meelt lahutanud viimased neli aastat ning võidu toonud videosloti näol on tegemist pereema ühe lemmikuga. Pere plaanib jackpoti võiduga oma poolelioleva koduremondi lõpetada ja soetada uue auto ning jätta piisavalt raha ka säästudeks.

Cash & Carry Shopping Spree mängust lähemalt

Cash & Carry Shopping Spree on üks Pafi eksklusiivsetest mängudest, mida sa kusagilt mujalt ei leia. Enamik mänguoperaatoreid ainult vahendavad mänge ja oma enda mängude arendamisega ei tegele - seepärast ongi nende mängude valik sarnane. Paf püüab anda aga majasiseselt toodetud mängudega eelise, miks võiksid just selle kasiino valida.

Paf Game Studio

Paf Game Studio 23 liikmega mängutootjate meeskond loodi juba 1999. aastal. Kolmest meeskonnast üks asub Pafi peakontoris Mariehamnis ning kaks Helsingis. Pafi kasiino on majasiseselt loonud oma mängijatele eksklusiivselt 72 erinevat mänguautomaati. Nendest uusimad on Legends of the Colosseum, Double Joker Poker, Little Big Heroes ja Cash and Carry Shopping Spree. Hetkel loovad nad Cash and Carry mobiilset versiooni ning uut Lucky Star: The Voyage mänguautomaati.

Liitu Pafiga ja saa 100 tasuta keerutust

Paf tervitab uusi kasiinoga liitujaid koheselt 100 tasuta keerutusega. Selleks, et tasuta spinnidega oma õnn Quickfire uuel Bar Bar Black Sheep mänguautomaatidil riskivabalt proovile panna, ei tule teha muud, kui esimene sissemakse. Esimene deposiit peab tasuta spinnide saamiseks olema vähemalt 10 eurot. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Kuidas saada tasuta spinne?

  • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
  • Ava tasuta Pafi online kasiino konto
  • Tee esimene vähemalt 10 eurone sissemakse
  • Saad automaatselt 100 tasuta keerutust
  • Selleks ava lihtsalt Bar Bar Black Sheep videoslot
  • Samuti saad kasiinolt tervitusboonuse

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Rabbit in the Hat Game Promo Video

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...