Silent Run
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.25
Võiduliine : 25
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Loe siit Silent Run videosloti tutvustust

Silent Run - Teise Maailmasõja aegne veealune seiklus

Silent Run ehk vaikne sõit viib mängija Teise Maailmasõja keerulistesse aegadesse, kus vaikus tähendas surmaohtu. Atmosfäärilt toob mäng oma pea silmatorkamatu graafikaga esile veealuste laevade realismi, tekitades mõnes ehk isegi klaustrofoobiat.

Liitu selle maailmasõja aegse seiklusega näiteks Maria Casinos, Unibetis või Pafis. Kõigis neis veebikasiinodes saad mängu nii ajaviiteks tasuta kui ka päris raha peale panustades proovida.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Silent Run on Teise Maailmasõja aegsete veealuste sõjalaevadega videoslot Net Entertainment'i sulest. Mängu iseloomustavad kahte tüüpi asendussümboleid, hajussümbolid ja kaks boonusmängu.

Tüüp: Videoslot
Tootja: Net Entertainment
Rullikud: 5
Võidukombinatsioonid: 25
Boonusmäng: Jah
Tasuta spinnid: Ei
Jackpot: 1000x
Panusevahemik: 0.25 - 125.00€
Automaatmäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Mängija tasuvus: 96%

Madalamateks mängu sümboliteks on klassikalised mängukaardid, kuid kõrgemad ja erilised kaardid on teemakohaselt allveelaevadega seotud. Nende hulka kuuluvad meremiinid, torpeedod, sõjalaev ja allveelaev.

Boonuslahendused

Echo boonusmäng

Kui sul on õnne tabada rohelist heliradari sümbolit kolmandal rullikul, käivitub Silent Run'i boonusmäng. Selle esimeses voorus lasevad kaja-sümbolid valla kolm signaali, et avastada võimalikke torpeedosid. Kaks kuni viis leitud tornaadot liiguvad sinuga ühes järgmisesse vooru.

Teises voorus on võimalik avastatud relvadega põhja lasta mõned laevad. Igal torpeedol, mille välja lased, on teatud kordaja ning igal laeval, mille põhja lased, on teatud rahaline väärtus. Võit arvutataksegi kokku põhjalastud laevade väärtuse torpeedo kordajaga korrutamisega. Võites omale kõik viis torpeedot ning nendega ka märki tabades ootavad sind suured võidud. Kahjuks pole antud boonusmängu väga kerge käivitada, kuna seda avav sümbol ei ilmuta ennast just liiga tihti.

Echo asendussümbol

Punane heliradari sümbol kolmandal rullikul avab aga väiksema boonusmängu, kus välja saadetakse kolm signaali selleks, et avastada peidetud asendussümbolid. Punase radari asendussümbol ja avastatud asendussümbolid aktiveeruvad rullikutel koheselt ning moodustavad hea õnne korral võidukombinatsioone.

Kokkuvõte

Net Entertainment on valmistanud mängu, mis annab veealust sõjaelu võrdlemisi autentselt edasi.

Mängu põnevus jääb vast veidi alla teistele sarnastele mängudele nagu näiteks WMS Gaming'u Raging Rhinole või Red Flag Fleet slotikale. Seda põhjusel, et neis on võimalik ka tasuta spinnidega keerutada, ent see võimalus Silent Run mängus puudub. Kuigi 96% mängija tasuvus räägib enda eest ning tekib reaalne lootus parajalt kopsakas võit taskusse pista.

PROOVI MÄNGU


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...