Pakkumine on lõppenudHoia silmad poodiumil - iga medali eest ootavad sind 10 tasuta spinni

Iga kord, kui Eesti, Soome ja Rootsi saavad Rahvusvahelise Suusaföderatsiooni (FIS) murdmasuusatamise maailmameistrivõistlustel medali, annab Paf sulle järgmisel päeval erinevate slotimängude mängimiseks medaliboonust. Mida rohkem kombineeritud medaleid nad ühel päeval võidavad, seda rohkem boonust sa järgmisel päeval saad. See tähendab 10 tasuta spinni iga võidetud medali eest. Hakka aga Pafi kasutajaks ja hoia omadele pöidlaid.Iga medaliboonuse pakkumine kehtib päev pärast medali võitmist ning priid spinnid on kättesaadavad etteantud päeva mängus kell 10:00 kuni 23:59. Pane tähele, et kasutamata tasuta spinnid aeguvad selle päeva keskööl.

Päevamängud on järgmised:

25.veebruar Fruit Shop (10 km naiste vaba suusatamine )
26. veebruar Piggy Riches ( 15 km meeste vaba suusatamine)
27.veebruar Steamtower (4x5 km naiste suusatamine)
28. veebruar Starburst (4×10 km meeste suusatamine)
1. märts South Park: Reel Chaos (30 km naiste klassikaline suusatamine)
2. märts Jack and the Beanstalk (50 km meeste klassikaline suusatamine)

Tasuta spinnidest saadavad võidud on promorahas sellisel kujul, mis nõuab selle 30-kordset läbimängida.

Nii et hoia pöidlad pihus ja silmad lahti!

Liitu Pafiga siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...