Pakkumine on lõppenud

Asu kraapima ja võida tahvelarvuti


Sinu uus iPad Air on vaid kraape kaugusel

Oled unistanud, et sul võiks olla päris oma iPad Air ja ei suuda kuidagi ära oodata, kuna see aeg käes on? Nii, nüüd on põhjust rõõmustada, sest Paf annab sulle selleks võimaluse. Funky Monkey kraapekaardid jagavad välja kogunisti 20 uhiuut Wi-Fi 16 GB iPad Air 2 tahvelarvutit. Saadaval on 20 16 GB, Wi-Fi iPad Air 2 ja nad kõik on kõigest kraapimise kaugusel.Funky Monkey kraapekaardiga võid võita:

  • Kraabi mänguvälja kattekihi alt välja kolm ühesugust arvu ja võid võita kuni 5 000 eurot.
  • Kraabi mänguvälja kattekihi alt välja naeratav ahvipärdik ja võidad omale iPad Air 2, väärtusega 499 eurot.
  • Kraabi mänguvälja kattekihi alt välja uus pilet.

Kuidas võita?

  • Hakka Pafi kasutajaks
  • Logi oma kontole
  • Ava Funky Monkey kraapekaart

Pealegi, kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, siis ootab sind kuni 100 euro suurune sissemakse boonus. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

LIITU PAFIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...