Pakkumine on lõppenud

Kasseeri oma tasuta keerutused KingsWinist


Tee sissemakse ja saa kuni 50 tasuta keerutust

Tee täna või homme KingsWinis sissemakse ja sind ootavad tasuta keerutused uues maagilises Microgamingu mängus Rabbit in the Hat.Kui palju keerutusi ma võita võin?

Tasuta keerutuste arv sõltub sellest, kui suure sissemakse sa teed.

  • Tee sissemakse 10-20 eurot, et saada 15 keerutust
  • Tee sissemakse 21-50 eurot, et saada 20 keerutust
  • Tee sissemakse üle 51 euro ja saad 50 keerutust

Priid spinnid kantakse sinu kontole mõne tunni jooksul.
Pane tähele, et arvesse läheb ainult esimene kampaania ajal tehtud sissemakse.

Sa ei ole veel KingsWini kasutaja?

Kui tegemist on sinu esimese sissemaksega, siis ootab sind lisaks tervitusboonus. Eksklusiivselt annab KingsWin Eestikasiino mängijatele tavapärase 20 tasuta keerutuse asemel 30 priid spinni mängudes Tomb Raider II: Secret of the Sword ja Gold Factory. Kasiino annab samuti 100% boonust kuni 200-euro väärtuses.

100% boonuse ja tasuta spinnid saad kätte väga lihtsalt:

  • Vajuta „Sissemakse“ nuppu lehe lõpus
  • Loo kasutajakonto
  • Tee vähemalt 20€ suurune sissemakse

Boonus ilmub sinu kontole koheselt, lisaks saad tasuta keerutused kätte kas järgmisel päeval või kui kontakteerud kasutajatoega ning teavitad neid sissemaksest, siis ka kiiremini.

LOO KONTO SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...