Pakkumine on lõppenud

Liitu Optibetiga ja saa 20 tasuta keerutust

Liitu ja saa kohe 20 tasuta keerutust

Optibet annab liitujatele eksklusiivse võimaluse nautida sissemakseta boonust. See tähendab, et saad kohe, kui registreerid end kasiino kasutajaks, 20 tasuta keerutust. Priide spinnidega saad oma õnne proovile panna põnevusrikkal Net Entertainment'i poolt loodud mänguautomaadil Drive: Multiplier Mayhem.


€ 1 000 boonus.

Kuidas saada sissemakseta boonust?

  • Külasta Optibeti online kasiinot SIIT
  • Registreeri end kasiino kasutajaks
  • Saad koheselt 20 tasuta keerutust
  • Kasuta tasuta spinne Drive: Multiplier Mayhem slotikal

Drive:Multiplier Mayhem videoslotist lähemalt

Drive: Multiplier Mayhem on NetEnt'i viie rulliku, kolme mängurea ja 15 fikseeritud kombinatsiooniga videomänguautomaat, mida iseloomustavad lisakeerutused, hajussümbol, asendussümbol ja kordaja. Tegu on äärmiselt tempoka ja energilise mänguga, mis on pungil põnevatest lahendustest. Drive: Multiplier Mayhem pakub autofännile suurepärast võimalust tänu asendussümboli kordajale ja Nitro Collect Meter meetrile vingelt võita.

Mängu tegevustik toimub suurlinna reljeefi taustal, Drive: Multiplier Mayhem disain tume õhtune valgus, mida saadavad kohatised neoonsed sähvatused. Virtuaalsed suurlinna tänavad ja Jette ergutavad püüdlused võidusõidus tõstavad garanteeritult su adrenaliinitaset. Sellele annavad hoogu mängu temaatilised heliefektid nagu valjult käivituv võimas mootor ja rehvivilin.

Proovi siit teisi põnevaid NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...