Pakkumine on lõppenud

Slot Mania - iga päev läheb loosi 250 eurot

Sellel nädalal on Pafis slotihullus, sest iga päev saab üks õnnelik mängija fortuuna tahtel endale auhinnaks 250 eurot.

Kuidas kampaanias osaleda?

See on lihtne! Selleks ei ole tarvis teha muud, kui hakata Pafi kasutajaks või logimda sisse olemasoleva kontoga ning registreerida end kampaaniale. Seejärel tuleb sul vaid mängida päeva slotti. Iga päev läheb osalejate vahel loosi 250 eurot. Pane tähele, et Slot Mania auhinnaloosis osalemiseks ei piisa demomängude ega promorahaga mängude mängimisest.


Päeva mängud:

13.10 Cash & Carry
14.10 Piggy Riches
15.10 Magic Portals
16.10 Mythic Maiden
17.10 Disco Spin
18.10 Lights
19.10 Legends of the Colosseum

NB! Piisab kui registreerud kampaaniale vaid ühe korra.

Võitjad selguvad peale kampaania lõppu, kui need avalikustatakse Club Paf võitjate leheküljel. Paf võtab võitjatega ühendust ka personaalselt e-posti teel.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...