Pakkumine on lõppenud

Keeruta Pafis endale auhinnaks droon

Keeruta slotiga võiduks Phantomi droon

Paf üllatab sellel nädalal suisa taevalike kingitustega. Nimelt osalevad kõik, kes end Slot Mania kampaanias osalejaks märgivad ja nädala jooksul ükskõik, kas Net Entertainment'i, Microgaming'u, Quickspin'i või mõne teise mängutootja videoslottidel pärisraha panustega keerutavad, Phantomi drooni loosis. Droonil on 4K kaamera. Lisaks võidavad viis õnnelikku igaüks 20 eurot kasiinoraha.Kuidas drooniloosis osaleda?

  • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Registreeru Slot Mania kampaanias osalejaks
  • Keeruta ükskõik, millisel videoslotil
  • Tee pärisraha panused
  • Osaled automaatselt Phantomi drooni loosis
  • Lisaks võid võita 20 eurot kasiinoraha

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...