Osale siit Pafi Slot Mania kampaanias

Võida nutitelefon ja virtuaalsusprillid

Astu üheskoos Pafi online kasiinoga lõputute võimalustega virtuaalsesse maailma. Nimelt loosib kasiino kõigi vahel, kes end sellel nädalal Slot Mania osalejaks märgivad ja reaalse rahaga mõnda slotimängu mängivad, kaks nutitelefoni ja virtuaalsusprillide komplekti. Tulevikumaailma aitavad avastada Samsung Galaxy S7 edge nutitelefon ja Gear VR virtuaalsusprillid. Lisaks võidavad viis õnnelikku igaüks 20 eurot boonusraha.


|


Kuidas Slot Mania loosis osaleda?

  • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Märgi ennast Slot Mania kampaania osalejaks
  • Mängi pärisraha panustega
  • Keeruta ükskõik millisel videoslotil
  • Osaled kahe auhinnakomplekti loosis

Vaata siit Samsung Galaxy S7 edge nutitelefoni tutvustust

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Proovi uut Rabbit in The Hat videoslotti

Rabbit in The Hat on uusim Microgaming'u videoslot. Teiste viimasel ajal ilmunud mustkunsti teemaliste mängude, nagu Dynamo ja Troy, kõrval pakub käesolev videoslot lisaks meelelahutuslikule mängukäigule veel lahedat ja omapäraselt lihtsat boonuslahendust.

Rabbit in The Hat on viie rulliku ja vaid üheksa fikseeritud võiduliiniga videoslot Microgaming'ult, mida iseloomustavad rohked tasuta keerutused, erinevad maagilised kübarad ning virnastuvad asendussümbolid. Kogu värvirohke afäär maagiaga on sätitud ornamentidega lava taustal, mille paremas ääres hulgub ringi mustkunstnik ise, oodates hetke, mil saaks oma võlukepikesega võidud soovijateni toimetada.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 

 


Eestikasiino.com