Beetle Frenzy

Pakkujad: NetEnt

Beetle Frenzy on lõbusalt lilleline videoslot, millel on üheksa rullikut ja viis mänguliini. Tegu on Net Entertainment‘i mänguga, millel on…

Beetle Frenzy

62
62
Hinne
- Ridade arv
- Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
- Rullikud

-

Võiduvõimalus

94%

RTP

Üldine info

Nimi
Beetle Frenzy
Mängutootja

Detailne info

RTP
94%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x100
Volatiilsus
Medium

Beetle Frenzy arvustus

Beetle Frenzy on lõbusalt lilleline videoslot, millel on üheksa rullikut ja viis mänguliini. Tegu on Net Entertainment‘i mänguga, millel on asendus- ja hajussümbol ning kolm boonusmängu.

Mängust lähemalt

Beetle Frenzy on mitmete lisafunktsioonide ja animeeritud videoslot, mis hoolimata püüdlusest olla innovaatiline, on pigem siiski klassikaline mäng, milles põrnikad, mardikad ja lepatriinud häid võite toovad. Mängule lisavad parajalt autentsust taustal olevad kunstpalmid ja putuka-suminaga heliefektid.

Mängu asendussümboliks on jaanimardikas ning hajussümboliks on kuldne õun. Kui sinu ekraanile ilmub üheksa kuldset õuna, korrutatakse sinu võidud 400-kordse kordajaga. Beetle Frenzy slotil on kolm boonusmängu – Lucky Spin, Flower Frenzy ja Bug Collector.

Beetle Frenzy pakub mängijale võimalust valida 5 erineva mündiväärtuse vahel: 10st eurosendist kuni 5 euroni. Samuti võib valida 5 panustamistaseme vahel, seega saab mängida väga erinevate panustega. Kui minimaalne panus on 10 eurosenti, siis maksimaalne panus koos maksimaalse panustamistasemega, on lausa 25 eurot!

Nende kasiinodes saad slotti proovida

Proovi nendes kasiinodes Beetle Frenzy videoslotti kas ajaviiteks või soovi korral pärisraha peale mängides.

Boonusmängud

Flower Frenzy

Kolm sama värvi lille sümbolit panustatud mängureal käivitavad antud boonusmängu. Ühe keerutuse kohta on võimalik võita mitu boonusmängu

Lucky Spins

See boonusmäng kujutab endast üht lisakeerutust selle järel, kui oled tabanud nelja identset sümbolit kõigis neljas mänguvälja nurgas. Peale nelja sümboli tabamist nurkades, jääb keskmine rullik uuesti keerlema, andes tavaliselt väikese lisavõidu.

Bug collector

Kui oled tabanud kolme klaaspurgi sümbolit panusereal, käivitub just see boonusmäng. Iga keerutuse kohta saad sa võita mitu boonusmängu. Võidetud boonusmängude arv sõltub aktiveerunud panuseridadest. Purgimäng lõppeb siis, kui valid purgi, mille sümboliks on ‘exit’. Selle lõppedes suunatakse sind tagasi põhimängu.

Kõik Beetle Frenzy boonusmängud on meelelahutuslikust vaatepunktist hästi välja kukkunud ning pakuvad värskust oma varieeruvusega muidu klassikalise mängukäigu vahele.

Kokkuvõte

Beetle Frenzy puhul on ilmselt nii mõnegi mängija jaoks tegu veidi igava slotiga – selle graafika ja heli on üsna lihtsad, kohati ehk isegi häirivad, ent kogu eelneva teevad tasa sloti erilahendused.

Beetle Frenzy
62
Hinne

-

Võiduvõimalus

94%

RTP