Big Bang

Pakkujad: NetEnt

Rootsi päritolu tarkvaraarendaja NetEnt on turule toonud juba varasemast tuttavad mängud, nagu Alien Robots, Space Wars ja auhinnatud Starburst, mis…

Big Bang

66
66
Hinne
3 Ridade arv
0.25 Minimaalne panus
25 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96%

RTP

Üldine info

Nimi
Big Bang
Mängutootja

Detailne info

RTP
96%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x2680
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
25

Panused

Maksimaalne panus
50
Minimaalne panus
0.25

Big Bang arvustus

Rootsi päritolu tarkvaraarendaja NetEnt on turule toonud juba varasemast tuttavad mängud, nagu Alien Robots, Space Wars ja auhinnatud Starburst, mis naelutavad vanad mängijad ikka uuesti ja uuesti ekraanide ette… seda, kuniks nad pole tutvunud mängutooja ühe värskeima videoslotiga Big Bang.

Siin saad mängida Big Bangi

Meie operaatorite juures – Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis saad videosloti mängida nii ajaviiteks kui ka panustada soovi korral reaale raha peale.

Mängust rohkem

Big Bang on viie rulliku, kolme mängurea ja 25 võiduliiniga videoslot, mida iseloomustavad asendussümbolid ja kuni 32-kordne progresiivne kordaja. See on piiremurdev ulmetemaatiline NetEnt meeskonna poolt loodud mäng, millega saab võita ilma eriliste panustamiskombinatsioonide ja boonuste käivitamiseta.

Vägeva kordajaga mänguautomaat

Big Bang videoslot eristub teistest suguvendadest oma tõeliselt suure, kuni 32-kordse kordajaga andes mängijale hulgaliselt võimalusi suuri summasid võita.

Kordaja mõõdik

Kordaja mõõdik on progressiivne kordaja, mis suurendab panuserea võite minimaalselt ühe korra ja maksimaalselt kuni 32-korda.

KeerutusKordaja
1x1
2x2
3x4
4x8
5x16
6x32

Pane tähele, et kui soovid võitva tulemuse andnud keerutuse järel hetkepanust suurendada, ilmub suurendamise kinnitamiseks teade. Kui valid panuse suurendamise võimaluse, siis häälestub olemasolev kordaja automaatselt järgmiseks keerutuseks tasemele X1. Kui aga säilitad hetkepanuse, jääb kordaja samaks.

Mängu asendussümbol asendab kõiki sümboleid kasvatades sinu lõpliku võidusumma kuni 268 032 mündini.

Kokkuvõte

Big Bang meenutab suuresti Reel Rush slotti, sest seda mängu on keeruline suure võidu ootuses pooleli jätta. Kui sa oled boonusmängu peal väljas, siis me pigem seda slotti ei soovitaks.

Samuti ei ole mäng ilmselt neile liialt atraktiivne, kes soovivad ise mängu kulgemist mõjutada – Big Bang on küll ilusa graafika ja kenade animatsioonidega slot, ent oma fikseeritud panuseridadega ei ole see mängijale, kellele automaatnupu kasutamine võõras, piisavalt interaktiivne. Meie soovitus on aga automaatnupp aktiveerida ja lihtsalt nautida võitude saabumist või mängu ennast.

Big Bang
66
Hinne

-

Võiduvõimalus

96%

RTP